Çerçiler mah. Ankara Bulvarı No: 23 Karabük / Merkez
Pazartesi - Cuma 09:00-18:00

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Yılmaz Şirketler Grubu 1973 yılında  kereste, kum, çakıl, taş ve nakliye işleri yapmak üzerine Karabük’te kurulmuştur. Ardından inşaat ,beton santrali ve madencilik işlerine giriş yaparak çalışma alanlarını genişleterek Karabük ve çevresine hizmet vermeye başlamıştır.

Türkiye’nin gelişimine ve büyümesine katkıda bulunmak adına yenilenen ve gelişen teknolojiye ayak uydurarak yeni ekipman yeni araç ve konularında deneyimli ve profesyonel bir ekip ile her gün daha da büyümeyi hedefleyerek yoluna deavm eden Yılmaz Şirketler grubu, 2000’li yılların başında inşaat sektörüne de adım atarak 50’nin üzerinde projeye imza atmıştır.

Özellikle inşaat sektörüne yaptığı yatırımlar ile  iş yaşamına yön vermiş ve 2015 yılı itibariyel inşaat alanındaki çalışmalarına İstanbul ve Ankara’yı da ekleyerek Karabük sınırlarından çıkmıştır.

Şu anda 2 adet beton santrali, 1 kum ocağı, 2 taş kırma ocağı, 1 kereste fabrikasının yanı sıra gayrimenkul, sağlık ve turizm sektöründe de faaliyetlerine devam etmekte ve toplam 200 kişinin üzerinde nitelikli personele istihdam sağlamaktadır.

 

Vizyonumuz

Değerlerinden taviz vermeden, önce Karabük sonra da Türkiye’nin gelişip kalkınması için tüm çaba ve azmiyle kararlı ve emin adımlarla yolunda ilerlemektedir.

Misyonumuz

Faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında lider kalite hedefleri doğrultusunda çalışan, teknoloji ve yenilikleri eş zamanlı şekilde takip ederek kendini geliştiren bir marka olarak yoluna devam etmek.

Değerlerimiz

Yılmaz Şirketler Grubu’nun gerek iş ortakları, gerek tedarikçileri gerek çalışanları gerek rakipleri gerekse toplum nezninde kazanmış olduğu  güven ve itibar en önemli değerlerindendir. Tüm projelerini ve çalışmalaırını yasalar ve mevzuatlara uygun biçimde yürütmekte ve faaliyet gösterdiği tüm iş kollarında öncelikli hedefi çevre ve topluma karşı olan sorumluluklarını yerine getirmek ve bu sorumluluk ile projelerini hayata geçirmektir.

Hizmet kalitesinden ödün vermeden müşteri memnuniyeti odakları dürüst ve adil ticaret ve rekabet anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Referanslarımız

Tüm hakları saklıdır. © Yilmaz Beton